بینانو

تلفن اینترنتی و سانترال ابری، نسل جدید ارتباطات

021

نقشه ایران

خط ثابت 021  تهران 
در سرتاسر ایران

تلفن اینترنتی یک تلفن 8 رقمی مانند تلفن شهری است که با نام‌های voip، سیپ‌ترانک، سیپ‌لاین و...شناخته شده و به جای سیم، بر بستر اینترنت ارائه می‌شود.
این خطوط نیاز به مکان ثابت ندارد و می توانید همزمان از 31 مرکز استان خط داشته باشید.
سرعت تحرک و جابجایی این خطوط بسیار بالاست و در کمتر از چند دقیقه می‌توانید خط تلفن خود را هزاران کیلومتر دورتر انتقال داده و در هر جابجایی مکان، شماره تلفن خود را حفظ کرده و مهمتر اینکه قابلیت اتصال به سانترال ابری پیشرفته و دانش بنیان سیموتل را دارد.
شما می توانید با هزینه بسیار کم، سایر هزینه‌های جاری سازمان و کسب و کار خود را تا 80 % کاهش دهید.​​​​​​​

تلفن اینترنتی چیست؟

خط 021 تهران  را در هر نقطه ای از ایران داشته باشید

نکته مهم

voip

سانترال ابری پیشرفته چیست؟

به بیان بسیار ساده، به دستگاه یا سروری که ارتباط بین همکاران را برقرار می سازد و باعث بهبود روند کاری شرکت می شود، سانترال یا مرکز تلفن گفته می شود. فرقی ندارد که صاحب یک تجارت نوپای اینترنتی هستید یا یک شرکت موفق چندین ساله، به هر حال شما برای ارتباط مستمر با مشتریان به یک یا چندین خط تلفن نیازمندید.
مراکز تلفن به شما کمک می‌کند تا با راه اندازی بستری مناسب برای مدیریت بهتر خطوط تلفن فعالیت تجاری خود را توسعه بخشید.
سانترال های ابری همانند سانترال های آنالوگ عمل می‌کند با این تفاوت که نیاز به خرید تجهیزات و سیم کشی با هزینه گزاف ندارید و بینانو این امکان را به شما می دهد، تمام امکانات مورد نظر را یکجا و حرفه‌ای داشته باشید.
ضمن اینکه با سانتزال های ابری هم امکان دور کاری دارید و هم امکان انتقال یک خط داخلی به سایر شعب در هر شهر یا استانی دیگر حتی هزاران کیلومتر دورتر (سانترال های آنالوگ این ویژگی مهم را ندارند)
​​​​​​​
مثلا شرکت شما در مشهدمقدس مستقر است و به شعبه خوی در آذربایجان غربی داخلی 210 ــــ به شعبه عسلویه داخلی 211 ــ به شعبه کیش داخلی 212 و به شعبه نگور چابهار 213 را داده و تماس داخلی و حتی کنفرانس
 رایگان داشته باشید.
​​​​​​​ برای اطلاعات بیشتر از آیتم های زیر وارد شوید

اطلاعات بیشتر
فرم خرید و ثبت نام
تماس با ما