سافت فون مناسب برای ویندوز

سافت فون برای ویندوز
سافت فون، تلفن نرم افزاری است که با دستگاهی که به اینترنت متصل است(تلفن همراه، ویندوز، مک و هر سیستمی) تماسهای تلفنی برقرار میکند. برخلاف تلفن های سنتی، تلفن های نرم افزاری میتوانند به ویژگی های ویپ دسترسی داشته باشند.
برای استفاده از تلفن نرم افزاری، به یک هدست،کامپیوتر یا لپتاپ نیاز دارید.

نکته : نحوه اتصال به اینترنت اتصالات سیمی بهتر از wifi هستند.
تلفنهای رومیزی نیاز به سیم کشی و مکانی مناسب دارند، در حالی که تلفن های نرم افزاری میتوانند هر کجا باشند. کارمندان میتوانند این برنامه ها را روی لپتاپ و گوشی یا هر سیستمی که میخواهند نصب کنند و از آن بهره مند شوند.
علاوه بر این انعطاف پذیری بیشتری در ارتباطات ارائه میدهند. به عنوان مثال شما میتوانید با سافت فونی که روی تلفن همراه یا لپتاپ تان نصب می کنید، می توانید خط ثابت خود را در سفرهای سیاحتی و زیارتی همراه داشته و یا با همکاران کنفرانس کاری داشته باشید.

سافت فون
امروزه شرکتهای متعددی اقدام به ارائه سافت فون های متفاوت کرده اند اما در اینجا به سه نوع پر کاربرد آن اشاره می کنیم

۱-سافت فون ZOIPER
Zoiper روی پلتفرم‌های مختلفی اجرا می‌شود: مک، لینوکس یا ویندوز، آیفون و اندروید. این سافت فون از پروتکل SIP و IAX پشتیبانی میکند. زویپر شامل نسخه‌های رایگان و پولی است. شما میتوانید نسخه کرک شده این تلفن نرم افزاری را دانلود و نصب کنید تا از امکانات پولی آن هم استفاده کنید. تنها نکته ای که وجود دارد این است که اگر از نسخه کرک شده آن استفاده کردید، برنامه را آپدیت نکنید؛ مگر اینکه نسخه کرک شده آپدیت آن را دانلود و استفاده نمایید.

2- سافت فون Grandstream Wave
سافت فون گرنداستریم یک برنامه ایده آل برای کارمندان از راه دور و یک پلتفرم با کاربردی آسان برای عضویت کارمندان از هر نقطه دنیا، قابلیت برنامه ریزی و برگزاری جلسات، تماس ها و کنفرانس ها از هرجای دیگر ارائه میدهد. همچنین سافت فون گرنداستریم به کاربرانی که از مرکز گرنداستریم سری UCM6300 استفده مینمایند، این امکان را می دهد تا مستقیماً با سایر پسوندها، تلفن ثابت و شماره تلفن همراه ارتباط برقرار نمایند.
لازم به ذکر است، سافت فون گرنداستریم Wave رایگان است و برای دستگاه های Android و iOS و همچنین مرورگرهای Chrome و Firefox نیز در دسترس میباشد.


​​​​​​ 3-سافت فون Microsip
تلفن نرم افزاری میکروسیپ یک تلفن نرم افزاری رایگان متن باز SIP است. این سیپ فون در حال حاضر فقط برای کاربران سیستم عامل ویندوز در دسترس است. MicroSIP انتخاب خوبی برای صاحبان مشاغلی است که بیشتر تماس های خود را در دفترشان با استفاده از ویندوز پاسخ میدهند.

دانلود سافت فون جهت رایانه
شما می توانید با کلیک بر روی تصاویر زیر سافت فون مورد نیاز خود جهت رایانه را دانلود کنید. ضمنا جهت نسخه موبایلی از برنامه های بازار و مایکت  می توانید آخرین نسخه را دانلود و بهره برداری کنید.

۴
از ۵
۲ مشارکت کننده

دسته بندی ها

جستجو در مقالات